Wieszak na ręcznik złoty DOEX1401GB Excellent Fido
Wieszak na ręcznik złoty DOEX1401GB Excellent Fido
- Nr katalogowy: DOEX1401GB
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 86,76zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Seria | Fido |
| Nr katalogowy | DOEX1401GB |
| Rodzaj | wieszak |
| Kolor | złoty |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 5903357269760 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 8 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,08 kg |
| Dane producenta | Zobacz |