Wieszak na ręcznik złoty DOEX1402GB Excellent Fido
Wieszak na ręcznik złoty DOEX1402GB Excellent Fido
- Nr katalogowy: DOEX1402GB
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 123,02zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Seria | Fido |
| Nr katalogowy | DOEX1402GB |
| Rodzaj | wieszak |
| Kolor | złoty |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 5903357269821 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 8 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,08 kg |
| Dane producenta | Zobacz |