Zasłona prysznicowa 180x240 cm szara 4937913352 Kleine Wolke Kito
Zasłona prysznicowa 180x240 cm szara 4937913352 Kleine Wolke Kito
- Nr katalogowy: 4937913352
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 201,42zł
Opis produktu
| Marka | Kleine Wolke |
| Seria | Kito |
| Nr katalogowy | 4937913352 |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 240 cm |
| Kolor | szary |
| Kod EAN | 4004478301962 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 2 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,56 kg |
| Dane producenta | Zobacz |