Zestaw Comad ASTERWHITE8260462S, BEYOND3WHITEE6531, CREMONAUN812044SM, OVALIACREMONA8910046M
Zestaw Comad ASTERWHITE8260462S, BEYOND3WHITEE6531, CREMONAUN812044SM, OVALIACREMONA8910046M
- Nr katalogowy: SETASWBCREMONA100CMLRSMUNBEYON
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 715,28zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kolor szafki
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster White |
| Nr katalogowy | SETASWBCREMONA100CMLRSMUNBEYON |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 62.2 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała, dąb |
| Kod EAN | 5907611681275 |
| Dane producenta | Zobacz |