Zestaw Comad ASTERWHITE8260462S, CREMONAUN812044SM, OVALIACREMONA8910046M
Zestaw Comad ASTERWHITE8260462S, CREMONAUN812044SM, OVALIACREMONA8910046M
- Nr katalogowy: SETASWBCREMONA100CMLRSM
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 321,28zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster White |
| Nr katalogowy | SETASWBCREMONA100CMLRSM |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 52.2 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 5907611681282 |
| Dane producenta | Zobacz |