Zestaw Comad ASTERWHITE8280462S, CREMONAUN812044SM, OVALIACREMONA8912046M
Zestaw Comad ASTERWHITE8280462S, CREMONAUN812044SM, OVALIACREMONA8912046M
- Nr katalogowy: SETASWBCREMONA120CMLRSM
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 459,20zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster White |
| Nr katalogowy | SETASWBCREMONA120CMLRSM |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 52.2 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 5907611681190 |
| Dane producenta | Zobacz |