Kinkiet x6 W złoty 71463 Rabalux Olyssia
Kinkiet x6 W złoty 71463 Rabalux Olyssia
- Nr katalogowy: 71463
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 288,16zł
- Cena katalogowa: 366,54 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Olyssia |
| Nr katalogowy | 71463 |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 23.5 cm |
| Szerokość | 22.5 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Kod EAN | 5996595714635 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 11 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |