Lampa wisząca x8 W złota 72464 Rabalux Olyssia
Lampa wisząca x8 W złota 72464 Rabalux Olyssia
- Nr katalogowy: 72464
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 288,16zł
- Cena katalogowa: 366,54 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Olyssia |
| Nr katalogowy | 72464 |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 29 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kod EAN | 5996595724641 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 11 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,66 kg |
| Dane producenta | Zobacz |