Lampa wisząca x24 W złota 72463 Rabalux Olyssia
Lampa wisząca x24 W złota 72463 Rabalux Olyssia
- Nr katalogowy: 72463
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 573,58zł
- Cena katalogowa: 784,74 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Olyssia |
| Nr katalogowy | 72463 |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kod EAN | 5996595724634 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 11 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,43 kg |
| Dane producenta | Zobacz |