Lampa podsufitowa x24 W złota 71464 Rabalux Olyssia
Lampa podsufitowa x24 W złota 71464 Rabalux Olyssia
- Nr katalogowy: 71464
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 590,37zł
- Cena katalogowa: 809,34 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Olyssia |
| Nr katalogowy | 71464 |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714642 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 11 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,77 kg |
| Dane producenta | Zobacz |