Zestaw Comad ASTERGREEN80301D, CREMONAUN832080
Zestaw Comad ASTERGREEN80301D, CREMONAUN832080
- Nr katalogowy: SETASGSPUR20X80
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 580,74zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster Green |
| Nr katalogowy | SETASGSPUR20X80 |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | dąb, zielony |
| Kod EAN | 5907611680940 |
| Dane producenta | Zobacz |