Zestaw Comad ASTERGREEN80301D, CREMONAUN833020
Zestaw Comad ASTERGREEN80301D, CREMONAUN833020
- Nr katalogowy: SETASGSPUR30X20
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 510,81zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster Green |
| Nr katalogowy | SETASGSPUR30X20 |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 26.6 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Kolor | dąb, zielony |
| Kod EAN | 5907611680957 |
| Dane producenta | Zobacz |