Zestaw Comad ASTERGREEN8280462S, CREMONA898046M
Zestaw Comad ASTERGREEN8280462S, CREMONA898046M
- Nr katalogowy: SETASGBCREMONA80CM
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 892,76zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster Green |
| Nr katalogowy | SETASGBCREMONA80CM |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 52.2 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | dąb, zielony |
| Kod EAN | 5907611681022 |
| Dane producenta | Zobacz |