Zestaw Comad ASTERGREEN8260462S, UMCFPLAVA60DDP
Zestaw Comad ASTERGREEN8260462S, UMCFPLAVA60DDP
- Nr katalogowy: SETASG60CMLAVA
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 526,13zł
- Cena katalogowa: 890,64 zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kolor szafki
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster Green |
| Nr katalogowy | SETASG60CMLAVA |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 51.8 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | zielony |
| Kod EAN | 5907611681121 |
| Dane producenta | Zobacz |