Zestaw Comad ASTERGREEN8280462S, UMCFPLAVA80DDP
Zestaw Comad ASTERGREEN8280462S, UMCFPLAVA80DDP
- Nr katalogowy: SETASG80CMLAVA
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 174,76zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kolor szafki
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster Green |
| Nr katalogowy | SETASG80CMLAVA |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 51.8 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | zielony |
| Kod EAN | 5907611681039 |
| Dane producenta | Zobacz |