Zestaw Comad ASTERGREEN8260462S, CREMONA896046M, UM6252SMILE40DP
Zestaw Comad ASTERGREEN8260462S, CREMONA896046M, UM6252SMILE40DP
- Nr katalogowy: SETASGBCREMONA60CMUNSMILE
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 123,13zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kolor szafki
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster Green |
| Nr katalogowy | SETASGBCREMONA60CMUNSMILE |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 67.2 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | dąb, zielony |
| Kod EAN | 5907611681091 |
| Dane producenta | Zobacz |