Zestaw Comad ASTERGREEN80301D, CREMONAUN831580SM
Zestaw Comad ASTERGREEN80301D, CREMONAUN831580SM
- Nr katalogowy: SETASGSPURSM
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 638,45zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster Green |
| Nr katalogowy | SETASGSPURSM |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 26.6 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | dąb, zielony |
| Kod EAN | 5907611680933 |
| Dane producenta | Zobacz |