Zestaw Comad ASTERGREEN8260462S, BEYOND2WHITEE6565, NATURECREMONA8912046M
Zestaw Comad ASTERGREEN8260462S, BEYOND2WHITEE6565, NATURECREMONA8912046M
- Nr katalogowy: SETASGBNATCREMONA120CMUNBEYOND
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 923,61zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kolor szafki
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster Green |
| Nr katalogowy | SETASGBNATCREMONA120CMUNBEYOND |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 64.2 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | dąb, zielony |
| Kod EAN | 5907611681046 |
| Dane producenta | Zobacz |