Zestaw Comad ASTERGREEN8260462S, CREMONAUN812044SM, OVALIACREMONA8910046M
Zestaw Comad ASTERGREEN8260462S, CREMONAUN812044SM, OVALIACREMONA8910046M
- Nr katalogowy: SETASGBCREMONA100CMLRSM
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 337,27zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster Green |
| Nr katalogowy | SETASGBCREMONA100CMLRSM |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 52.2 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | dąb, zielony |
| Kod EAN | 5907611681084 |
| Dane producenta | Zobacz |