Zestaw Comad ASTERGREEN8280462S, CLOUDFREEWHITEE6588, CREMONAUN812044SM, OVALIACREMONA8912046M
Zestaw Comad ASTERGREEN8280462S, CLOUDFREEWHITEE6588, CREMONAUN812044SM, OVALIACREMONA8912046M
- Nr katalogowy: SETASGBCREMONA120CMLRSMUNCLOUD
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 865,90zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kolor szafki
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Aster Green |
| Nr katalogowy | SETASGBCREMONA120CMLRSMUNCLOUD |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 70.7 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | dąb, zielony |
| Kod EAN | 5907611680988 |
| Dane producenta | Zobacz |