Lampa podsufitowa 2x10 W czarna-drewno 73421 Rabalux Noxelle
Lampa podsufitowa 2x10 W czarna-drewno 73421 Rabalux Noxelle
- Nr katalogowy: 73421
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 125,06zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Kształt
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Noxelle |
| Nr katalogowy | 73421 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595734213 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 10 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |
| Dane producenta | Zobacz |