Lampa podsufitowa x30 W czarna 71458 Rabalux Noxelle
Lampa podsufitowa x30 W czarna 71458 Rabalux Noxelle
- Nr katalogowy: 71458
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 338,53zł
- Cena katalogowa: 440,34 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Noxelle |
| Nr katalogowy | 71458 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Szerokość | 41.5 cm |
| Moc żarówki | 30 W |
| Kształt | inny |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714581 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 15 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,21 kg |
| Dane producenta | Zobacz |