Lampa podsufitowa x26 W czarna 71457 Rabalux Noxelle
Lampa podsufitowa x26 W czarna 71457 Rabalux Noxelle
- Nr katalogowy: 71457
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 276,41zł
- Cena katalogowa: 349,32 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Noxelle |
| Nr katalogowy | 71457 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Szerokość | 31.5 cm |
| Moc żarówki | 26 W |
| Kształt | inny |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714574 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 15 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,94 kg |
| Dane producenta | Zobacz |