Lampa wisząca 1x5 W czarna-drewno 72420 Rabalux Noxelle
Lampa wisząca 1x5 W czarna-drewno 72420 Rabalux Noxelle
- Nr katalogowy: 72420
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 175,43zł
- Cena katalogowa: 218,94 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Noxelle |
| Nr katalogowy | 72420 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595724207 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 14 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |