Lampa wisząca 3x5 W czarna-drewno 72421 Rabalux Noxelle
Lampa wisząca 3x5 W czarna-drewno 72421 Rabalux Noxelle
- Nr katalogowy: 72421
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 472,85zł
- Cena katalogowa: 637,14 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Noxelle |
| Nr katalogowy | 72421 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5996595724214 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 17 x 81 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |