Lampa podsufitowa 3x25 W czarna-drewno 71420 Rabalux Noxelle
Lampa podsufitowa 3x25 W czarna-drewno 71420 Rabalux Noxelle
- Nr katalogowy: 71420
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 388,90zł
- Cena katalogowa: 514,14 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Noxelle |
| Nr katalogowy | 71420 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 42 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714208 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 15 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |