Lampa stołowa 1x5 W czarna-drewno 74420 Rabalux Noxelle
Lampa stołowa 1x5 W czarna-drewno 74420 Rabalux Noxelle
- Nr katalogowy: 74420
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 133,46zł
- Cena katalogowa: 157,44 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Noxelle |
| Nr katalogowy | 74420 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 14.5 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595744205 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 13 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,66 kg |
| Dane producenta | Zobacz |