Kinkiet 1x10 W czarny-drewno 73420 Rabalux Noxelle
Kinkiet 1x10 W czarny-drewno 73420 Rabalux Noxelle
- Nr katalogowy: 73420
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 83,09zł
Wybierz wariant:
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Noxelle |
| Nr katalogowy | 73420 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595734206 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 10 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,28 kg |
| Dane producenta | Zobacz |