Lampa podsufitowa 3x10 W czarna-drewno 73422 Rabalux Noxelle
Lampa podsufitowa 3x10 W czarna-drewno 73422 Rabalux Noxelle
- Nr katalogowy: 73422
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 175,43zł
- Cena katalogowa: 218,94 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Kształt
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Noxelle |
| Nr katalogowy | 73422 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 41 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595734220 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 10 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |