Kinkiet 1x5 W czarny-drewno 71421 Rabalux Noxelle
Kinkiet 1x5 W czarny-drewno 71421 Rabalux Noxelle
- Nr katalogowy: 71421
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 150,25zł
- Cena katalogowa: 182,04 zł
Wybierz wariant:
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Noxelle |
| Nr katalogowy | 71421 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 29.2 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595714215 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 10 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,28 kg |
| Dane producenta | Zobacz |