Lampa podsufitowa 4x5 W czarna-drewno 71462 Rabalux Noxelle
Lampa podsufitowa 4x5 W czarna-drewno 71462 Rabalux Noxelle
- Nr katalogowy: 71462
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 372,11zł
- Cena katalogowa: 489,54 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Kształt
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Noxelle |
| Nr katalogowy | 71462 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 13.5 cm |
| Szerokość | 29.6 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714628 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 15 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,76 kg |
| Dane producenta | Zobacz |