Lampa podsufitowa x28 W czarna 71456 Rabalux Noxelle
Lampa podsufitowa x28 W czarna 71456 Rabalux Noxelle
- Nr katalogowy: 71456
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 338,53zł
- Cena katalogowa: 440,34 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Noxelle |
| Nr katalogowy | 71456 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 28 W |
| Kształt | inny |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714567 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 10 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,21 kg |
| Dane producenta | Zobacz |